TrueAVer Information Inc., визнаний лідер в сфері камер для відео-конференцій, повідомив, що одна з її останніх камер для відеоконференцій допомогла лікарям надавати дистанційну медичну допомогу тайваньским спортсменам у Токіо. В Тайвані технологія автоматичного відстеження PTZ від AVer дозволила медичним працівникам першої лінії надавати дистанційну медичну допомогу під час пандемії COVID-19.

Цього літа медична бригада лікарні Чанг Гун супроводжувала тайванських спортсменів на Олімпіаді в Токіо. Лікарі команди використовують камеру відеоконференцзв'язку CAM340+ від AVer для передачі відеоданих спортсменів в реальному часі іншим експертам з Тайваню. Технологія камери AVer дозволила лікарям швидко та віддалено оцінювати стан здоров’я гравців та проводити подальше лікування. Це телемедичне устаткування дозволяє спортсменам уникати відвідування медичного центру в Токіо, зменшуючи ризик зараження COVID-19.

У Далекосхідні лікарні міста Тайбей, яка займається найтяжчими випадками зараження COVID-19 у Тайвані є Центр штучного інтелекту у відділі медичних досліджень, який працює там з травня 2020. Завдяки співпраці з AVer, лікарня створила систему ізольованої допомоги: медичний персонал оцінює фізичний стан пацієнта ще до візиту в палату, користуючись камерою та керуючи нею віддалено. Після збору інформації, працівник шпиталю надягає захисний одяг і входить в ізолятор для догляду за пацієнтами. Це устаткування дозволяє лікарям уникати ризиків, пов'язаних із частим відвідуванням палати, втім так само ефективно боротися з пандемією у Тайвані. 

За словами Кая Ічанга (Cai Yichang), директора Центру штучного інтелекту Департаменту медичних досліджень Далекосхідної лікарні, “високоточна камера з оптичним збільшенням чітко фіксує різні фізіологічні симптоми наших пацієнтів. Наші медсестри та лікарі контролюють камеру, щоб отримати детальні знімки, необхідні для діагностики, зменшуючи ризики, пов'язані із входом та виходом з високо інфекційних зон. Пацієнти також отримують більш ефективний догляд та лікування за допомогою цієї абсолютно нової системи карантинного обслуговування". Як бачимо, телемедицина - це не тільки модне слово, але й дієвий засіб забезпечити захист лікарів без зменшення якості обслуговування пацієнтів.

Нагадуємо, що AV-PRO являється офіційним дистриб'ютором продукції Aver в Україні.


To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.