True

Оптоволоконні USB-кабелі від PureLink


Аудіо-відео індустрія продовжує домагатися більшої пропускної здатності, вищої швидкості та якості сигналу без втрат на все більших відстанях. Традиційні мідні кабелі стають менш надійними або неадекватними для великих відстаней.

Лінійка продуктів FiberX від PureLink давно встановлює стандарти як провідний бренд рішень для оптичних волокон.

Поєднуючи різні стандарти оптичної передачі з передовими технологіями, FiberX гарантує, що існуюча AV-інфраструктура і надалі відповідатиме найвищим стандартам. Крім того, висока якість волокон у продуктах FiberX відрізняється більш вузькими радіусами вигину, що забезпечує швидший та простіший монтаж, ніж порівнянні продукти.

Що нового?

FiberX FX-I550. Нова пропускна здатність USB 3.1 на великі відстані

Кабелі FiberX від PureLink призначені для оптимальної передачі USB-сигналів на великі відстані. Гібридна конструкція волоконно-оптичних та мідних провідників забезпечує значно більшу довжину кабелів, ніж звичайні мідні кабелі USB. Це можливо завдяки передачі даних USB через волоконну оптику, на яку не впливають електромагнітні поля та перешкоди і доповнена лише мідними проводами для кращої міцності. Завдяки цій гібридній конструкції кабелі цієї серії доступні для дуже довгих прокладок кабелів від 5,00 до 30,00 м, які можна прокладати крізь не самі прості місця.

Кабелі відповідають стандарту USB SuperSpeed ​​USB 10 Гбіт/с (також званий SuperSpeed ​​+ або USB 3.0/3.1/3.2 Gen2) і здатні передавати дані зі швидкістю до 10 Гбіт/с або 900 МБ в секунду. 

На даний момент вони не сумісні зі старими специфікаціями USB, такими як USB 2.0/1.1.

Невеликий діаметр кабелю лише 4,5 мм забезпечує надзвичайно вузький радіус вигину, до 45 мм (статичний) або 90 мм (динамічний), що робить їх особливо актуальними для прокладання або монтажу у вузьких умовах, таких як задня частина стійки.

Порти, які встановлені з обох сторін, оснащені позолоченими прецизійними штепсельними контактами, з одного боку, і нікельованим корпусом роз'єму, з іншого. Ці вдосконалення роблять роз'єми нечутливим до корозії і, таким чином, гарантують постійно функціонуючу передачу даних.

Через гібридну конструкцію цей кабель не можна використовувати для профілів USB Power Delivery. Максимальна потужність, що передається, становить 5В з напругою 1,5А для максимального потенціалу зарядки 7,5Вт. 

Призначеним використанням цього кабелю є підключення USB-кулачок або звичайно пристроїв для конференц-зв'язку USB, таких як веб-камери або цифрові конференц-телефони, які розташовані далеко від операційного обладнання, наприклад, в окремій стійці. Ці великі відстані тепер можна подолати без зусиль та додаткового обладнання.


Найкращі функції з першого погляду

- USB 3.1 (Gen 2) - передача даних 10 Гбіт / с

- Позолочені точні контакти, захист від електромагнітних перешкод.

- Повний металевий корпус

- Гібридний кабель - волокно для передачі даних; мідь для живлення, Ø 4,5 мм

- Технологія AOC - зовнішнє джерело живлення не потрібне.

  • FX-I500

USB-C чоловічий до USB-C чоловічий. Доступні наступної довжини: 5м, 10м, 15м, 20м, 30м

  • FX-I530

USB-C чоловічий до USB-A чоловічий. Доступні наступної довжини: 5м, 10м, 15м, 20м, 30м

  • FX-I540

USB-A чоловічий до USB-A чоловічий. Доступні наступної довжини: 10м, 15м, 20м, 25м, 30м, 40м, 50м

  • FX-I545

USB-A чоловічий до USB-B чоловічий. Доступні наступної довжини: 5м, 10м, 15м, 20м, 30м

  • FX-I550

USB-A чоловічий до USB-A жіночий. Доступні наступної довжини: 10м, 15м, 20м, 25м, 30м, 40м, 50м

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.