True


AV-PRO активно розвиває асортимент не тільки продукції, але й перелік брендів, які представляє в Україні. Нещодавно ми поповнили “скарбничку” новим брендом MiMio. Це одна з компаній, яка входить в корпоративний холдинг BoxLight та займається передовими технологіями в освітній сфері та сфері технічних інновацій.


Активно розвиваючи освітній напрямок, ми дійшли висновку, що програмований конструкторський набір стане невід’ємною частиною сучасної шкільної програми, а частиною якої є STEM-освіта. Саме тому AV-PRO в 2021 році починає знайомити своїх партнерів з лінійкою таких наборів під назвою MyBot від вищезгаданого бренду. В світі, де роботи стають все більш і більш повсякденними явищем і все частіше стають частиною домашнього побуту, підготовка дітей для роботи з ними ще в школі - запорука успішного розвитку країни та з гарантією не відставати від технологічних “трендів”.


Інший продукт лінійки MiMio - це 3D-принтери. Так, сьогодні 3D-принтер в Україні вже нікого не здивує і саме тому, слід розвивати грамотність школярів в цьому напрямку. Класичний 3D-друк - це лише базис великої виробничої революції, яка вже захопила світ. Наша компанія пропонує не тільки продукт, але й методичні матеріали для освітніх закладів для легшої інтеграції в навчальний процес.


To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.