True

Інтерактивний Стрілецький Тренажер "Захисник Вітчизни"
«ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ» – це програмно-апаратний комплекс, за допомогою якого вчитель може ефективно формувати у своїх учнів навички прицільної стрільби з гвинтівки, автомата та пістолета. 

      

В портфелі продуктів АВ-ПРО з’явилася важлива новинка для сфери освіти – Інтерактивний стрілецький тренажер «ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ». Тренажер розроблявся, в першу чергу, для освітнього курсу старшої середній школи «ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ».


Так, на жаль, було: протягом багатьох років незалежності Україна втрачала обороноздатність, паралельно нівелювалась потреба у патріотичному вихованні та формуванні вмінь та навичок захисників Вітчизни серед випускників шкіл нашої Держави.


Але, як кажуть, лихо не без добра…


Українські розробники програмного забезпечення, спираючись на свій досвід в створенні інтерактивних лазерних тирів, створили продукт, який увібрав у себе найкращій досвід у цієї галузі.


Комплекс «ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ» включає до себе набір вправ для базової вогневої підготовки, тренування швидкості реагування та влучності. Ці вправи – унікальний комплекс українських програмістів для українських школярів, завдяки якому діти старшої школи мають можливість відпрацьовувати  стрілецькі навички, працюючи з наступними типами цілей/мішеней:


– Нерухомі

– Рухомі

– Цілі, які з’являються

– Цілі, які вільно рухаютьсяДля «ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ» не потрібен полігон, спеціальний тир, чи будь які витратні матеріали. Цей комплекс складається з наступних елементів:

Офісний комп’ютер (із звичайними характеристиками)

Проекційний екран  (від 200 см завширшки)

Проектор (від 2700 лмн)

Макет зброї з лазерним цілевказівником (масо-габаритний макет гвинтівки, пістолета чи автомата)

Камера з інфрачервоним фільтром

Програмне забезпечення

Крім того, що стрілецький тренажер не потребує ніяких спеціальних умов, він значно полегшує працю вчителя: програмне забезпечення дає можливість завантажувати  списки учнів по класам, автоматично фіксувати та оцінювати результати стрільб, архівувати цю інформацію для подальшої обробки.

Інтерфейс цього комплексу – український, але з можливістю встановлення інших мов.
To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.