[28.10.2020]

Шановні колеги та партнери!

Компанія АВ-ПРО, як розробник інтерактивних рішень та партнер компанії Yesvision, раді повідомити про надходження нової партії інтерактивних дощок RBS82.

Хочимо зауважити, що завдяки ідельному співвідношенню якості та доступній вартості, ця модель вже протягом багатьох років користується значним попитом серед навчальних закладів по всій території України! Більше того, постійна колективна співпраця співробітників компанії АВ-ПРО з інженерами на виробництві призводить до вдосконалення та підвищення якості продукту за рахунок використання більш надійних комутуючих вузлів та комплектуючих елементів. Все це дає можливість збільшувати гарантійни терміни експлуатації та мінімізувати рівень виходу обладнання з ладу. Окрім цього, модель Yesvision RBS82 стала більш презентабельнішою, отримала новий брендований дизайн та більш міцну упаковку для безпечного та надійного транпортування!

Нагадаємо, що інтерактивні дошки Yesvision мають усі необхідні сертифікати та відповідають вимогам наказу МОН України!

Yesvision logo

Компанія АВ-ПРО - офіційний партнер Yesvision в Україні. 

Купити обладнання Yesvision Ви можете у нас або у наших партнерів в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та інших містах України.


Предыдущая новость    Следующая новость