[10.09.2020]

Камери Aver для відеоконференцій отримали багато різних сертифікацій від найвідоміших платформ, таких як Zoom, Google Meet, Microsoft Teams і Skype for business.

Такі моделі камер, як Aver Cam520 Pro, VC520 Pro, Cam540 та Cam340+, були протестовані на сумісність з відомими платформами. За  результатами тестів була доведена 100% сумісність по роботі зі згаданими сервісами. Окремо були відзначені якість картинки та зручність управління. 


aver

 aver

 

Камери Aver – це професійне рішення, що є доступним за бюджетом для будь-якого замовника, який хоче отримати високу якість зображення на екрані в режимі відеоконференц-зв’язку в переговорній кімнаті або в конференц-залі. 

Ефективність відеоконференцій для поліпшення прибутковості бізнесу та заощадження на відрядженнях доведена багатьма дослідженнями. Досвід користувачів вказує на особливо значення якості та надійності обладнання, що використовується.

 

 aver


Всі керовані PTZ-камери Aver мають надсучасні технічні характеристики: 

розподільча здатність fullHD 1920x1080 та 4К 

потужний оптичний зум від *12 та вище 

набір режимів автофокусу, автояскравості і контрастністі (технологія True WDR)

зручність управління з пульта дистанційного керування з можливістю наведення на окремих людей

підключення одним USB-кабелем.

 

aver

 

Камери мають автоматичні пресети положення камери і зуму для легкості наведення на різні зони приміщення або на різних людей, наявні різні інтелектуальні режими утримання в кадрі учасників конференції та багато іншого.

 

Камери Aver єдині в індустрії, що мають гарантію 3 роки відразу, та ще 2 роки після додаткової реєстрації на сайті виробника.

 

В Україні офіційний представник і дистриб’ютор Aver – компанія АВ-ПРО.

 

 

 

 

 

 


Предыдущая новость    Следующая новость