[24.07.2020]

Доброго дня, шановні партнери,

 

Компанія АВ-ПРО пропонує до Вашої уваги мобільне рішення для вимірювання  температури - THERMCONTROL MD-ATHERMCONTROL MD-A.

 

Продукт складається зі спеціально розробленого стенда, в який вмонтовано термальну камеру Opgal Therm-App® MD з міні комп’ютером, а також монітором 22’’ з вбудованими динаміками загальною потужністю 4Вт.

 

Переваги THERMCONTROL MD-A полягають в тому, що воно не потребує додаткових робіт з прокладки кабелів для підключення приладів між собою, не потребує монтажу обладнання (камери та комп’ютера) та, головне, - виділення місця для встановлення у вхідної зоні, що не дозволяє захаращення дротами та випадковим обладнанням, яке порушує дизайн інтер’єра. 

 

Це цілком мобільне рішення, яке необхідно розмістити в прохідній зоні, підключити до мережі 220В, - і пристрій готовий до використання! Стенд з обладнанням встановлено на колеса, тому його можна переміщати по об’єкту за потребою без зусиль.

 

Therm-App® MD – це одне з найкращих рішень на ринку пристроїв для дистанційного вимірювання температури в місцях скупчення людей. Виробник, компанія Opgal, Ізраїль, що входить до складу американського концерну ELBIT, зробив технологію ІЧ-вимірювання температури досконалою. В 2003 році, компанія  Opgal була першою, яка використовувала термальні  сканери (тепловізори), для вимірювання температури тіла пасажирів авіаліній при проходженні контрольних зон в залах аеропортів, які були вражені SARS.

 

Компанія АВ-ПРО є офіційним дистриб’ютором термальних камер Opgal на території України.


Предыдущая новость    Следующая новость