[04.02.2020]

Особливості «Рішень для освіти (ES)» від виробника проекційного обладнання компанії Casio:

З'єднання в один клік  - бездротове підключення досягається простим натисканням на спеціальний значок для кожної класної кімнати. Менше часу потрібно для рутинних операцій, таких як підключення кабелю, вибір входу та налаштування бездротової мережі. Створення значків і налаштування бездротового з'єднання здійснюється системним адміністратором (потрібно встановити C-Connection для ПК).

 

Функція модерування - викладачі можуть керувати передачею контента з 40 пристроїв. Ця функція дозволяє використовувати свій власний смартфон або планшет, щоб вибирати і проектувати зображення з комп'ютера учня з будь-якої точки в класі. Таким чином, одночасно можна проектувати чотири екрани ПК, що корисно для порівняння матеріалів і подальшого обговорення.

 

Керування проектором - викладач може управляти проектором на відстані через смартфон або планшет, тому немає необхідності повертатися до ПК або носити з собою пульт від проектора. Викладач може перебувати серед студентів, щоб поліпшити навчання (потрібно встановити C-Connection для ПК і MirrorOp Receiver для інтелектуальних пристроїв. MirrorOp є зареєстрованим товарним знаком Barco Inc.)

 

Автоматичне відключення проектора - проектор автоматично вимкнеться, коли вхідні сигнали відсутні. Це відбувається, наприклад, коли додаток закрито або зупинено, або кабель висмикнуть в разі підключення через кабель. Робота відновлюється негайно, якщо проектор знову виявляє вхідні сигнали протягом двадцяти хвилин. Це виключає необхідність включати і вимикати джерело живлення на початку і в кінці уроків. Таким чином, джерело живлення проектора автоматично відключиться через деякий час після вимкнення сигналу.

 

Інші особливості

Таймер зворотного відліку вказується на видному місці в центрі екрана щоб відразу побачити час, що залишився до кінця завдання.

Вбудовані дев'ять шаблонів, які часто використовуються на уроках, а також сітки і кордони. Також можна завантажити та зберегти зображення у якості шаблона тільки для моделей, що підтримують бездротове з'єднання.

Функція віддзеркалення повертає проектоване зображення по горизонталі.

Автоматичний пошук вхідних сигналів.

 

Компанія АВ-ПРО - офіційний дистриб'ютор проекторів Casio в Україні.

Купити проектори Casio Ви можете у нас або у наших партнерів в Вінниці, Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та інших містах України.

Задать вопрос


Следующая статья »