[01.11.2018]

Проектори Casio в освіті
Використання інноваційних проекторів Casio в освіті, як для проведення презентацій, лекцій так і просто в шкільній програмі робить навчальну діяльність більш інтерактивною і яскравішою. Окрім цього, завдяки впровадженню безлампових проекторів Casio в школах та ВУЗах були набуті чисельні переваги та вирішені супутні проблеми, з якими часто стикаються учні та вчителі, а саме: 

- відсутня необхідність періодичної заміни ламп дозволяє скоротити витрати на утриманні проекторів;

- тривалий час служби 20 000г. світло-діодного джерела світла дає можливість використовувати проектор навіть в режимі 24/7;

- швидкий запуск та вимкнення проектора економить час на організацію заходів;

- наявність бездротового підключення та USB інтерфейсу в деяких моделях забезпечують гнучкість при передачі сигналу та мобільність при пересуванні;

- широкий модельний ряд дозволяє підібрати необхідне рішення під будь-які задачі;

- чи не найголовніше, – відсутність екологічно шкідливих речовин, таких як ртуть, яка може міститись в ламповому джерелі світла, що говорить про повну безпеку при їх експлуатації.

Проектори Casio в бізнесі

Всі ці переваги дають можливість використовувати безлампові проектори Casio не тільки у сфері освіти. Вони також є повноцінними партнерами в бізнесі при проведенні конференцій, ділових зустрічей, презентацій чи для показу контенту в галереях, музеях, відображенні інформації в диспетчерських або рекламі товару в ігрових та торговельних центрах.

Джерело світла з великим терміном служби є істотною перевагою, коли мова іде про економічність використання проекторів. Революційне безртутне лазерно-світлодіодне (або ж гібридне) джерело світла від Casio забезпечує тривалий час роботи близько 20 000 годин і світловіддачу до 5000 люмен, що більш ніж достатньо для середніх та великих екранів конференц-залів.

Проектори Casio в музеях

Характеристики проекторів Casio ідеально підходять для цілодобового використання, що вкрай потрібно для музеїв, картинних галерей та різного роду виставкових центрів. У магазинах або офісах, де живлення може автоматично вимикатися вночі, немає необхідності відключати проектор окремо, тому що йому не потрібен тривалий час для охолодження. При повторному включенні живлення проектор автоматично запускається і готовий до роботи всього за п'ять секунд завдяки функції прямого включення/вимикання.

При використанні ультракороткофокусних проекторів Casio у якості цифрових вивісок з плівкою зворотньої проекції можно проекціювати зображення або логотип відповідної компанії, зберігаючи при цьому місце для проекціювання та виключаючи можливість виникнення тіні на великому екрані.

Проектори Casio в торговельних центрахТакож одним з варіантів використання проекторів Casio є поєднання декількох зображень в одну велику проекційну поверхню, що дозволяє значно спростити та здешевити подібні рішення на основі LED панелей. Такий спосіб проекціювання користується попитом в великих приміщеннях, аеропортах, вздовж довгих маршрутів чи рекламних стендах в торговельних центрах.

Потрібно ще раз зазначити, що Casio приділяє багато уваги не тільки технічним властивостям проекторів але й безпеці для навколишнього середовища при їх використанні, адже усі складові проекторів підлягають повторній переробці та не містять шкідливих речовин, в особливості ртуть, яку поступово виключають з обігу в усьому світі!

 

Компанія АВ-ПРО - офіційний дистриб'ютор проекторів Casio в Україні.

Купити проектори Casio Ви можете у нас або у наших партнерів в Вінниці, Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та інших містах України.


Следующая статья »