[10.04.2018]

Проектор Barco XDL-4K75Перший та найкращий у своєму класі проектор Barco XDL-4K75 відкриває нові горизонти та можливості у бізнесі!

Тільки уявіть, один проектор здатен видати потужність світлового потоку до 75 000 Лм! Це неперевершено та дійсно яскраво. Реальна роздільна здатність 3-х чипового DLP проектора XDL-4K75 складає 4,096 x 2,160 пікселів з частотою оновлення 120Гц, що дуже важливо для якості зображення на великих екранів.

Компанія Barco пропонує користувачу ще більш чітке та реалістичне зображення, з неймовірною глибиною кольорів та підтримкою формату 3D.

Потужний світловий потік проектора XDL-4K75 та набагато тривалий термін служби лазерного джерела світла, порівняно з ламповими аналогами, дають можливість значно здешевити загальну вартість одного люмена, що дуже важливо в наш час. Безлампова технологія дозволяє також зменшити споживану електроенергію до 40%. Це дійно безкомпромісне рішення від компанії Barco!

Якщо говорити про легкість та зручність у встановленні, то робити це завжди простіше з одним проектором, більш потужним, ніж при встановленні декількох, для забезпечення необхідної яскравості зображення. Це означає, що у випадку з використанням проектору XDL-4K75 необхідно менше супутнього обладнання при транспортуванні та встановленні, що говорить про більшу надійність системи в ході експлуатації. А пареметри зсуву об'ективів просто вражають - до +\-120% по вертикалі та до +\-82%, що дозволяє встановити проектор у зручному місці та прискорити монтаж та налагодження системи, і це дуже зручно при проведенні великих заходів та для арендних компаній.


Компания АВ-ПРО - официальный партнер Barco в Украине. 

Купить оборудование Barco Вы можете у нас или у наших партнеров в Киеве, Донецке, Харькове, Днепропетровске, Львове, Одессе и других городах Украины.


Предыдущая новость    Следующая новость