АВ-ПРО анонсирует стратегическое партнерство с Dataton [26.02.2020]
image description
Компания АВ-ПРО анонсирует стратегическое партнерство с Dataton, крупнейшим производителем решений для проекционного видеомаппинга, мультиэкранных инсталляций. В портфолио Dataton входят как программные, так и аппаратные решения, а также их комбинации. Программное обеспечение ... Подробнее »
Новий компактний контролер для відеостін Digibird DB-VWC2-B [24.02.2020]
image description
На виставці ISE 2020 Digibird показали новий компактний DVI контролер відео стін . Це повністю апаратний і недорогий контролер відео стіни, який забезпечує обробку в реальному часі та максимальну надійність в критичних ситуаціях. Це кращий вибір для демонстрації вашого відео вмісту... Подробнее »
Парнерський семінар - Огляд головних тем [24.02.2020]
image description
    30 січня 2020 компанія АВ-ПРО провела дилерську конференцію «Зробімо 2020 успішним разом!». Це одноденне навчання проходило у комфортному залі готельного комплексу Пивний сад Києва. Програма тренінгу була насиченою та цікавою і складалась з актуальних тем.   Іван Вахнін... Подробнее »
Новый тип поверхностей для экранов Projecta Parallax с компенсацией засветки [24.02.2020]
image description
Projecta представляет эффективное решение для конференц-залов и переговорных комнат, кто присутствует боковая засветка на экран от светильников или лучей света от ближайшего окна. Это новый тип полотная Parallax. Parallax устраняет боковую засветку и отражает только фронтально падающий свет от... Подробнее »
Десять рокiв iнновацiй вiд CASIO [21.02.2020]
image description
CASIO - піонер у розвитку безртутних, гібридних джерел світла для проекційної техніки   У січні 2010 року компанія CASIO випустила перший в світі проектор з унікальним гібридним лазерно-світлодіодним джерелом світла. А вже десять років по тому було продано більше мільйона пристроїв з цією... Подробнее »
Зниження цiн на безламповi проектори Casio [04.02.2020]
image description
Компанія АВ-ПРО рада повідомити про зниження цін на унікальні гібридні проектори японського виробника Casio. У зв'язку зі збільшенням попиту на безлампові технології у всьому світі та, відповідно, обсягів виробництва, загальна собівартість проекторів Casio знизилась, що дало нам змогу, як... Подробнее »
Партнерський семінар АВ-ПРО 30 січня 2020р. [10.01.2020]
image description
Запрошуємо Вас відвідати партнерський семінар АВ-ПРО  Вітаємо Вас, шановні Колеги та Партнери. 30 січня пройде партнерський семінар АВ-ПРО Будемо раді бачити Вас на нашому заході! Місце проведення:    конференц зала Голосієво,    Проспект Голосіївський... Подробнее »
Новий бренд бюджетних екранiв ScreenVision [09.01.2020]
image description
Вже скоро очікуемо велику поставку якісних бюджетних проекційних екранів ScreenVision різних типів та розмірів.   Моторизовані екрани ScreenVision 240-300 см з пультом дістанційного керування в комлекті.   Моторизовані екрани ScreenVision великих розмірів 350-400 см з... Подробнее »
Интерактивные столы Yesvision [08.01.2020]
image description
На склад АВ-ПРО поступили новые модели сенсорных столов Yesvision, которые предназначены как для сферы образования в детских садах, развлекательных центрах, в качестве игрового устройства и развития у детей моторики, памяти, реакции, так и для отображения рекламы и информации в офисах, залах... Подробнее »
Саундбары Aver VB342+ c 4К камерой поступили на склад АВ-ПРО [02.12.2019]
image description
Камера и аудиосистема "все в одном" – USB, 4K, UHD для небольшого зала Новая система видеоконференций VB342+ способствует более эффективной видеосвязи между рабочими группами компании, обеспечивая исключительное качество передачи звука и видео. Самые современные функции в составе системы, такие как... Подробнее »