Розумна альтернатива класичному комп’ютерному класу [02.03.2021]
image description
Розумна альтернатива класичному комп’ютерному класу Традиційно, при словах комп’ютерний клас ми уявляємо купу стаціонарних ПК. У такої системи є ряд недоліків: кожен комп’ютер потребує окремого адміністрування, купівлі окремої ліцензії ПЗ та й комплектуючі до кожної робочої одиниці слід... Подробнее »
Інтерактивний дисплей YesVision DT-I753S [19.02.2021]
image description
Інтерактивний дисплей YesVision DT-I753S Інтерактивний дисплей YesVision DT-I753S чудово підійде для навчальних закладів, так як разом з доступною ціною він поєднує ряд зручних функцій. Google Play Market На відміну від інших дисплеїв на ринку, дисплей від YesVision оснащений... Подробнее »
Digibird VWC2-B. Малий, та завзятий [15.02.2021]
image description
Digibird VWC2-B - це контролер відео-стіни з найкращими показниками ціна-можливості, що робить його найкращим вибором для демонстрації відео, наприклад, в диспетчерській, залі засідань або цифрових вивісок за допомогою зручного інтерфейсу та зрозумілих функцій розгортання. VWC2-B забезпечує... Подробнее »
MiMio - новий бренд [11.02.2021]
image description
AV-PRO активно розвиває асортимент не тільки продукції, але й перелік брендів, які представляє в Україні. Нещодавно ми поповнили “скарбничку” новим брендом MiMio. Це одна з компаній, яка входить в корпоративний холдинг BoxLight та займається передовими технологіями в освітній сфері та сфері... Подробнее »
infobit iSpeaker М300 - унiверсальний динамiк з незвичними функцiями [10.02.2021]
image description
Компанія infobit вже встигла зарекомендувати себе як виробник, чия AV-техніка відрізняється універсальністю. Але з iSpeaker М300 вони вирішили зайти на ринок конференц-динаміків з незвичної сторони. Поки що тільки анонсований прилад буде мати функцію покращення звучання голосу. Алгоритми... Подробнее »
Мультiконтролер вiдео-стiни від infobit [29.01.2021]
image description
Компанія infobit продовжує розширяту лінійку своїх товарів і тепер до них додався котролер відео-стіни iWall 409R. Виробник наголошує, що їх контролер здатен працювати без під’днання до Windows, що захищає від вірусів та робить роботу з їх приладом менш вибагливим до якості обізнаності... Подробнее »
Робота з пiдвищеннi квалiфiкацiї вчителiв в опануваннi iнтерактивними дошками [28.01.2021]
image description
Не буде новиною твердження, що наша державна сфера досить аморфна та не особливо бажає інтегрувати різні технічні нововведення. Ця ситуація також типова й для освітніх закладів. І не в останню чергу через слабку обізнаність вчителів в сучасних технологіях. AV-PRO, як офіційний дистриб’ютор... Подробнее »
PT-SW-HDBT41 від PureLink. Беручи індустрію під контроль [27.01.2021]
image description
Уявіть простір для співпраці, де найкращі ідеї об’єднуються для обговорення. Кожен хоче використовувати ноутбук, щоб зробити свій крок на віддаленій дошці, зробити на ньому нотатки, перейти на інший креатив, щоб обговорити свій кут, переключитися назад і знову щось швидко написати на дошці... Подробнее »
Новий монітор від Newline [26.01.2021]
image description
Компанія Newline представила абсолютно новий вид товару для себе - сенсорний монітор класу “все в одному” Newline Flex. Одразу слід зробити ремарку - все в одному це не моноблок. Flex - це одночасно дисплей, широкоформатний планшет, 4К камера та вбудовані динаміки в конфігурації 2.1.... Подробнее »
Додаткова знижка на контролери Digibird до Китайського Нового року [18.01.2021]
image description
 На будь-який проект на контролери DigiBird, який буде зареєстровано до 12 лютого включно, буде надаватись додаткова знижка 5%. Подробнее »