Новинка вiд Infobit AV - бездротова система трансляцii зображення iShare+ [26.11.2020]
image description
iShare Plus - це високопродуктивний комутатор для презентацій BYOD з можливостями дротових і бездротових презентацій. Він оснащений вбудованим модулем Wi-Fi і підтримує кілька підходів з питань доступу, включаючи Airplay Mirroring, Miracast, фізичні інтерфейси (HDMI, VGA і USB-C) і USB-ключ, за... Подробнее »
Новий анонс від Epiphan Systems [18.11.2020]
image description
  Epiphan Systems розробила новий пристрій Pearl Nano, ключовою ідеєю якого є захоплення відео з камери для його миттєвої трансляції в інтернет.   В компанії наголошують, що новинка здатка замінити собою складний мікшер-пульт, яким доводиться користуватись для того, щоб зробити якісний... Подробнее »
Універсальна конференц-камера від infobit [13.11.2020]
image description
  Цього року, коли офіси позакривались на карантин, масові заходи почали переходити в онлайн режим, а навчальні заклади впроваджують дистанційний формат навчання, підбір якісної камери для онлайн зв’язку став особливо гостро. І якщо ринок завалено камерами, які налаштовані для знімання лише... Подробнее »
Чудо-новинки вiд PureLink [06.11.2020]
image description
За допомогою одного приладу та одного кабелю можна влаштувати справжню якісну відеоконференцію. Це не фантастика і це не вимагає “всіх грошей світу”, достатньо лише одного комутатору від PureLink, який через один USB-C кабель приєднається до всіх периферійних приладів. Компанія підготувала ряд... Подробнее »
Оновлення інтерактивних дошок Yesvision [28.10.2020]
image description
Шановні колеги та партнери! Компанія АВ-ПРО, як розробник інтерактивних рішень та партнер компанії Yesvision, раді повідомити про надходження нової партії інтерактивних дощок RBS82. Хочимо зауважити, що завдяки ідельному співвідношенню якості та доступній вартості, ця модель вже протягом багатьох... Подробнее »
Новинка: Беспроводная система трансляции изображения Infobit iShare [17.09.2020]
image description
Беспроводная система трансляции изображения Infobit iShare предназначена для проведения презентаций и совместной работы участников с возможностью трансляции на экран нескольких источников сигнала.  Infobit iShare состоит из центрального блока системы и одной или... Подробнее »
Камери для вiдеоконференціiй Aver отримали сертифікацiю вiд Microsoft, Google та Zoom [10.09.2020]
image description
Камери Aver для відеоконференцій отримали багато різних сертифікацій від найвідоміших платформ, таких як Zoom, Google Meet, Microsoft Teams і Skype for business. Такі моделі камер, як Aver Cam520 Pro, VC520 Pro, Cam540 та Cam340+, були протестовані на сумісність з відомими платформами. За ... Подробнее »
Перша партiя панелей Profyline для вiдеостiн з тонким швом вже на складi АВ-ПРО [12.08.2020]
image description
  Зустрічайте першу партію панелей Profyline  для відеостін з тонким швом, які вже доступні на складі в Києві     Відеостіна з LCD панелей - сьогодні популярне рішення, що активно застосовується в рекламі, для екранів колективного користування та в... Подробнее »
Мобільне рішення для вимірювання температури - THERMCONTROL MD-A [24.07.2020]
image description
Доброго дня, шановні партнери,   Компанія АВ-ПРО пропонує до Вашої уваги мобільне рішення для вимірювання  температури - THERMCONTROL MD-A   Продукт складається зі спеціально розробленого стенда, в який вмонтовано термальну камеру Opgal Therm-App® MD з... Подробнее »
Нова версiя контролеру вiдеостiн Digibird VWC2-HPro [21.07.2020]
image description
Digibird - це компанія, яка постійно оновлює та допрацьовує своє обладання, тому вони не гаяли час на карантині, а займались апгрейдом контролера DB-VWC2-H4 та додали підтримку аудіо сигналів. Тепер цей контролер може окремо комутувати ще й аудіо. Звук можна подавати в контролер через інтерфейс... Подробнее »