Професiйнi бюджетнi PTZ камери VHD вже на складi АВ-ПРО [16.06.2021]
image description
Отримали на склад якісні універсальні професiйнi бюджетнi PTZ камери VHD, перелік поделей за посиланям: Каталог камер VHD       Подробнее »
Брюссельский планетарій отримав 360° вид на зірки завдяки технологіям Barco [10.06.2021]
image description
Брюссельский планетарій отримав 360° вид на зірки завдяки технологіям Barco В квітні 2021 року Брюссельський планетарій відкрив оновлений купол, оснащений 8 найсучаснішими проекторами Barco F70-4K8, які генерують неперевершеної якості зображення, працюючи в тандемі з потужним астрономічним... Подробнее »
STEM та Проектне навчання. Ключовi переваги та особливостi [03.06.2021]
image description
STEM та Проектне навчання. Ключові переваги та особливості Проектне навчання та STEM (science, technology, engineering, math або українською наука, технології, інженерія, математика) стали стандартом в освіті, але тільки набирають популярність в Україні. Причини успіху - ефективність та... Подробнее »
PureLink IQ-AR. Пiд'єднається все [31.05.2021]
image description
PureLink IQ-AR. Під'єднається все. Для візитів та відвідувачів Незалежно від того, відвідуєте ви клієнта чи робите свою кімнату для переговорів більш доступною для відвідувачів, ми маємо цілий ряд варіантів, які підходять для будь-якої обладнання та системних вимог.   Всі поширені... Подробнее »
Безпаперова мультимедiйна конгрес-система Taiden вже працює у Верховному Судi [19.05.2021]
image description
Безпаперова мультимедійна конгрес-система Taiden вже працює у Верховному Суді Попри загальні уявлення, що системи голосування потрібні тільки в парламенті та місцевих радах, приймати групові рішення доводиться і суддям. Тому компанія “Літер Інтеграція” забезпечила Верховний Суд одним із кращих... Подробнее »
Infobit iShare E – оновлена система бездротових презентацiй [14.05.2021]
image description
Infobit iShare E – оновлена система бездротових презентацій Найновіша автономна бездротова система презентацій на базі програмного забезпечення Eshare від Infobit. Ключовою відмінністю оновленого пристрою серії iShare з’явилась підтримка інтерактивної дошки та збільшення до 16 одночасних... Подробнее »
Відеоконференція для бізнесу [14.05.2021]
image description
Відеоконференція для бізнесу Світ впроваджує інновації, і цим користується бізнес, особливо той, що прагне успіху. Однією з провідних компаній, які займаються розвитком ергономіки віддаленого зв’язку в офісі є компанія AVer. Вона розробляє та виробляє унікальні технічні рішення для аудіо-відео... Подробнее »
Мiнi студiя трансляцii Epiphan Peral Nano вже на складi АВ-ПРО ! [13.05.2021]
image description
Чудова новина, отримали новинку Epiphan Peral Nano, доступно в нашому шоу-румі для демонстрацій і тестування!   Детальніше на сторінці товару           Подробнее »
Найбiльший медичний центр Голландiї покладається на Barco Control Rooms для забезпечення ефективностi та безпеки керування потоком пацiєнтiв [06.04.2021]
image description
Найбільший медичний центр Голландії покладається на Barco Control Rooms для забезпечення ефективності та безпеки керування потоком пацієнтів Медичний центр Університету Еразма (Erasmus MC), Роттердам, Голландія, - найбільший та один з найавторитетніших наукових університетських медичних... Подробнее »
Телемедицина - новий стандарт огляду в лікаря [06.04.2021]
image description
Телемедицина - новий стандарт огляду в лікаря Віддалене спілкування змінює майже кожен аспект життя, до яких ми звикли. Цілі компанії переходять на модель WFH (“працюю з дому”), школи та університети переходять на онлайн навчання, а наради відбуваються в Zoom та йому подібних сервісах. Тож... Подробнее »